Os 9512 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 15.42 | ||||
Praha hlavní nádraží | 15.46 | 15.48 | |||
Praha-Vysočany | 15.55 | 15.55 | |||
Praha-Satalice | 16.04 | 16.04 | |||
Praha-Kbely | x | 16.07 | 16.07 | ||
Praha-Čakovice | 16.11 | 16.14 | |||
Hovorčovice | x | 16.18 | 16.18 | ||
Měšice u Prahy | 16.22 | 16.22 | |||
Zlonín | x | 16.24 | 16.24 | ||
Kojetice u Prahy | x | 16.27 | 16.27 | ||
Neratovice | 16.31 | 16.32 | |||
Tišice | x | 16.35 | 16.35 | ||
Všetaty | 16.39 | 16.40 | |||
Byšice | 16.43 | 16.44 | |||
Kojovice | x | 16.48 | 16.48 | ||
Košátky | x | 16.51 | 16.51 | ||
Kropáčova Vrutice | 16.55 | 16.59 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 17.05 | 17.05 | ||
Chotětov | 17.09 | 17.10 | |||
Krnsko | x | 17.16 | 17.16 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök