..: Trasa vlaku Os 9512 - JŘ 2017 :..
Os 9512
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   15.42 
  Praha hlavní nádraží  15.46 15.48 
  Praha-Vysočany  15.55 15.55 
  Praha-Satalice  16.04 16.04 
  Praha-Kbely x16.07 16.07 
  Praha-Čakovice  16.11 16.14 
  Hovorčovice x16.18 16.18 
  Měšice u Prahy  16.22 16.22 
  Zlonín x16.24 16.24 
  Kojetice u Prahy x16.27 16.27 
  Neratovice  16.31 16.32 
  Tišice x16.35 16.35 
  Všetaty  16.39 16.40 
  Byšice  16.43 16.44 
  Kojovice x16.48 16.48 
  Košátky x16.51 16.51 
  Kropáčova Vrutice  16.55 16.59 
  Zdětín u Chotětova x17.05 17.05 
  Chotětov  17.09 17.10 
  Krnsko x17.16 17.16 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  17.21  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster