Os 9502 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bdtn757 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 5.42 | ||||
Praha hlavní nádraží | 5.46 | 5.48 | |||
Praha-Vysočany | 5.55 | 5.55 | |||
Praha-Satalice | 6.04 | 6.04 | |||
Praha-Kbely | x | 6.07 | 6.07 | ||
Praha-Čakovice | 6.11 | 6.12 | |||
Hovorčovice | x | 6.16 | 6.16 | ||
Měšice u Prahy | 6.19 | 6.20 | |||
Zlonín | x | 6.22 | 6.22 | ||
Kojetice u Prahy | x | 6.25 | 6.25 | ||
Neratovice | 6.28 | 6.32 | |||
Tišice | x | 6.35 | 6.35 | ||
Všetaty | 6.39 | 6.41 | |||
Byšice | 6.44 | 6.45 | |||
Kojovice | x | 6.49 | 6.49 | ||
Košátky | x | 6.51 | 6.51 | ||
Kropáčova Vrutice | 6.55 | 6.56 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 7.02 | 7.02 | ||
Chotětov | 7.06 | 7.07 | |||
Krnsko | x | 7.13 | 7.13 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7.18 | 7.24 | |||
Mladá Boleslav město | 7.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci