Os 9437 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.51 | ||||
Praha-Vysočany | 22.58 | 22.59 | |||
Praha-Horní Počernice | 23.06 | 23.07 | |||
Zeleneč | 23.11 | 23.11 | |||
Mstětice | 23.13 | 23.13 | |||
Čelákovice | 23.19 | 23.20 | |||
Čelákovice-Jiřina | 23.23 | 23.23 | |||
Lysá nad Labem | 23.29 | 23.33 | |||
Milovice | 23.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy