..: Trasa vlaku Os 9437 - JŘ 2017 :..
Os 9437
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   22.51 
  Praha-Vysočany  22.58 22.59 
  Praha-Horní Počernice  23.06 23.07 
  Zeleneč  23.11 23.11 
  Mstětice  23.13 23.13 
  Čelákovice  23.19 23.20 
  Čelákovice-Jiřina  23.23 23.23 
  Lysá nad Labem  23.29 23.33 
  Milovice  23.39  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster