Os 9363 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 23.08 | ||||
Praha-Libeň | 23.14 | 23.15 | |||
Praha-Kyje | 23.18 | 23.18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 23.20 | 23.20 | |||
Praha-Běchovice | 23.23 | 23.24 | |||
Praha-Běchovice střed | 23.25 | 23.25 | |||
Praha-Klánovice | 23.28 | 23.28 | |||
Úvaly | 23.33 | 23.33 | |||
Tuklaty | 23.36 | 23.36 | |||
Rostoklaty | 23.39 | 23.39 | |||
Český Brod | 23.44 | 23.45 | |||
Klučov | 23.48 | 23.48 | |||
Poříčany | 23.51 | 23.51 | |||
Tatce | 23.55 | 23.55 | |||
Pečky | 23.58 | 23.58 | |||
Cerhenice | 0.01 | 0.01 | |||
Velim | 0.05 | 0.06 | |||
Nová Ves u Kolína | 0.08 | 0.08 | |||
Kolín zastávka | 0.12 | 0.12 | |||
Kolín | 0.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci