Os 9351 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.08 | ||||
Praha-Libeň | 19.14 | 19.15 | |||
Praha-Kyje | 19.18 | 19.18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 19.20 | 19.20 | |||
Praha-Běchovice | 19.23 | 19.24 | |||
Praha-Běchovice střed | 19.25 | 19.25 | |||
Praha-Klánovice | 19.28 | 19.28 | |||
Úvaly | 19.33 | 19.33 | |||
Tuklaty | 19.36 | 19.36 | |||
Rostoklaty | 19.39 | 19.39 | |||
Český Brod | 19.44 | 19.45 | |||
Klučov | 19.48 | 19.48 | |||
Poříčany | 19.51 | 19.51 | |||
Tatce | 19.55 | 19.55 | |||
Pečky | 19.58 | 19.58 | |||
Cerhenice | 20.01 | 20.01 | |||
Velim | 20.05 | 20.08 | |||
Nová Ves u Kolína | 20.10 | 20.10 | |||
Kolín zastávka | 20.14 | 20.14 | |||
Kolín | 20.17 | 20.44 | |||
Kolín dílny | 20.46 | 20.46 | |||
Starý Kolín | 20.50 | 20.50 | |||
Záboří nad Labem | 20.54 | 20.56 | |||
Týnec nad Labem | 20.58 | 20.58 | |||
Kojice | 21.01 | 21.01 | |||
Chvaletice | 21.03 | 21.03 | |||
Řečany nad Labem | 21.07 | 21.08 | |||
Lhota pod Přeloučí | 21.11 | 21.11 | |||
Přelouč | 21.15 | 21.16 | |||
Valy u Přelouče | 21.19 | 21.19 | |||
Pardubice-Opočínek | 21.22 | 21.22 | |||
Pardubice-Svítkov | 21.25 | 21.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 21.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster