Os 9349 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.38 | ||||
Praha-Libeň | 18.44 | 18.45 | |||
Praha-Kyje | 18.48 | 18.48 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.50 | 18.50 | |||
Praha-Běchovice | 18.53 | 18.54 | |||
Praha-Běchovice střed | 18.55 | 18.55 | |||
Praha-Klánovice | 18.58 | 18.58 | |||
Úvaly | 19.03 | 19.03 | |||
Tuklaty | 19.06 | 19.06 | |||
Rostoklaty | 19.09 | 19.09 | |||
Český Brod | 19.14 | 19.15 | |||
Klučov | 19.18 | 19.18 | |||
Poříčany | 19.21 | 19.21 | |||
Tatce | 19.25 | 19.25 | |||
Pečky | 19.28 | 19.28 | |||
Cerhenice | 19.31 | 19.31 | |||
Velim | 19.35 | 19.38 | |||
Nová Ves u Kolína | 19.40 | 19.40 | |||
Kolín zastávka | 19.44 | 19.44 | |||
Kolín | 19.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci