Os 9344 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.25 | ||||
Kolín zastávka | 17.27 | 17.28 | |||
Nová Ves u Kolína | 17.31 | 17.31 | |||
Velim | 17.34 | 17.37 | |||
Cerhenice | 17.40 | 17.40 | |||
Pečky | 17.43 | 17.46 | |||
Tatce | 17.49 | 17.49 | |||
Poříčany | 17.53 | 17.54 | |||
Klučov | 17.56 | 17.56 | |||
Český Brod | 18.00 | 18.02 | |||
Rostoklaty | 18.06 | 18.06 | |||
Tuklaty | 18.09 | 18.09 | |||
Úvaly | 18.12 | 18.13 | |||
Praha-Klánovice | 18.16 | 18.16 | |||
Praha-Běchovice střed | 18.20 | 18.20 | |||
Praha-Běchovice | 18.22 | 18.23 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.25 | 18.25 | |||
Praha-Kyje | 18.28 | 18.28 | |||
Praha-Libeň | 18.32 | 18.33 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 18.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci