Os 9320 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 8.25 | ||||
Kolín zastávka | 8.27 | 8.28 | |||
Nová Ves u Kolína | 8.31 | 8.31 | |||
Velim | 8.34 | 8.37 | |||
Cerhenice | 8.40 | 8.40 | |||
Pečky | 8.43 | 8.46 | |||
Tatce | 8.49 | 8.49 | |||
Poříčany | 8.53 | 8.54 | |||
Klučov | 8.56 | 8.56 | |||
Český Brod | 9.00 | 9.02 | |||
Rostoklaty | 9.06 | 9.06 | |||
Tuklaty | 9.09 | 9.09 | |||
Úvaly | 9.12 | 9.13 | |||
Praha-Klánovice | 9.16 | 9.16 | |||
Praha-Běchovice střed | 9.20 | 9.20 | |||
Praha-Běchovice | 9.22 | 9.23 | |||
Praha-Dolní Počernice | 9.25 | 9.25 | |||
Praha-Kyje | 9.28 | 9.28 | |||
Praha-Libeň | 9.32 | 9.33 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 9.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök