Os 9221 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 7.09 | ||||
Lštění | x | 7.11 | 7.11 | ||
Zlenice | x | 7.14 | 7.14 | ||
Hvězdonice | 7.18 | 7.19 | |||
Chocerady | x | 7.22 | 7.22 | ||
Vlkovec | x | 7.24 | 7.24 | ||
Samechov | 7.27 | 7.30 | |||
Stříbrná Skalice | x | 7.32 | 7.32 | ||
Plužiny | x | 7.35 | 7.35 | ||
Sázava zastávka | x | 7.39 | 7.39 | ||
Sázava | 7.42 | 7.49 | |||
Samopše | x | 7.53 | 7.53 | ||
Ledečko | 7.57 | 7.58 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | x | 8.00 | 8.00 | ||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | x | 8.02 | 8.02 | ||
Malovidy | x | 8.05 | 8.05 | ||
Český Šternberk | x | 8.08 | 8.08 | ||
Český Šternberk zastávka | x | 8.10 | 8.10 | ||
Soběšín | x | 8.15 | 8.15 | ||
Vranice | x | 8.18 | 8.18 | ||
Kácov | 8.23 | 8.24 | |||
Kácov zastávka | x | 8.27 | 8.27 | ||
Střechov nad Sázavou | x | 8.31 | 8.31 | ||
Čížov | x | 8.34 | 8.34 | ||
Chabeřice | x | 8.36 | 8.36 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | x | 8.40 | 8.40 | ||
Zruč nad Sázavou | 8.44 | 8.49 | |||
Horka nad Sázavou | x | 8.53 | 8.53 | ||
Laziště | x | 8.56 | 8.56 | ||
Vlastějovice | 8.58 | 9.04 | |||
Budčice | x | 9.06 | 9.06 | ||
Chřenovice | x | 9.09 | 9.09 | ||
Chřenovice-Podhradí | x | 9.15 | 9.15 | ||
Ledeč nad Sázavou | 9.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster