R 915 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.18 | ||||
Blažovice | + | 17.35 | 17.38 | ||
Vyškov na Moravě | 17.55 | 17.59 | |||
Ivanovice na Hané | 18.07 | 18.09 | |||
Nezamyslice | 18.15 | 18.20 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 18.33 | 18.35 | |||
Blatec | + | 18.44 | 18.44 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.52 | 18.56 | |||
Červenka | 19.08 | 19.08 | |||
Mohelnice | 19.16 | 19.16 | |||
Zábřeh na Moravě | 19.24 | 19.26 | |||
Postřelmov | 19.33 | 19.33 | |||
Bludov | 19.35 | 19.36 | |||
Šumperk | 19.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci