..: Trasa vlaku  9082 - JŘ 2017 :..
Vlak 9082 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledečko   14.49 
  Sázava  14.58 15.54 
  Stříbrná Skalice  16.02 16.04 
  Chocerady  16.12 16.14 
  Hvězdonice  16.18 16.20 
  Čerčany  16.31 17.27 
  Týnec nad Sázavou  17.42 17.50 
  Krhanice  17.56 17.59 
  Jílové u Prahy  18.10 18.19 
  Davle  18.37 18.42 
  Vrané nad Vltavou  18.51 18.59 
  Praha-Braník  19.13 20.00 

jede 24.VI., 8.VII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster