..: Trasa vlaku Os 9069 - JŘ 2017 :..
Os 9069
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   19.55 
  Praha-Vršovice  19.59 20.00 
  Praha-Kačerov  20.03 20.03 
  Praha-Krč  20.06 20.07 
  Praha-Braník  20.11 20.11 
  Praha-Modřany zastávka x20.14 20.14 
  Praha-Komořany x20.17 20.17 
  Praha-Zbraslav x20.20 20.20 
  Dolní Břežany-Jarov x20.24 20.24 
  Vrané nad Vltavou  20.27 20.31 
  Skochovice x20.33 20.33 
  Davle  20.39 20.39 
  Petrov-Chlomek x20.42 20.42 
  Petrov u Prahy x20.45 20.45 
  Luka pod Medníkem x20.52 20.52 
  Jílové u Prahy  20.58 21.01 
  Kamenný Přívoz x21.05 21.05 
  Prosečnice x21.08 21.08 
  Krhanice x21.12 21.12 
  Chrást nad Sázavou x21.16 21.16 
  Týnec nad Sázavou  21.19 21.38 
  Pecerady x21.41 21.41 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x21.46 21.46 
  Poříčí nad Sázavou x21.49 21.49 
  Čerčany  21.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster