Os 9062 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 15.36 | ||||
Poříčí nad Sázavou | 15.39 | 15.40 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 15.43 | 15.44 | |||
Pecerady | 15.48 | 15.48 | |||
Týnec nad Sázavou | 15.52 | 16.09 | |||
Chrást nad Sázavou | 16.11 | 16.12 | |||
Krhanice | 16.15 | 16.16 | |||
Prosečnice | 16.19 | 16.20 | |||
Kamenný Přívoz | 16.22 | 16.22 | |||
Jílové u Prahy | 16.27 | 16.28 | |||
Luka pod Medníkem | 16.34 | 16.35 | |||
Petrov u Prahy | 16.41 | 16.41 | |||
Petrov-Chlomek | 16.44 | 16.44 | |||
Davle | 16.48 | 16.49 | |||
Skochovice | 16.55 | 16.55 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.58 | 17.00 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 17.03 | 17.04 | |||
Praha-Zbraslav | 17.07 | 17.08 | |||
Praha-Komořany | 17.11 | 17.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17.14 | 17.14 | |||
Praha-Braník | 17.17 | 17.18 | |||
Praha-Krč | 17.22 | 17.22 | |||
Praha-Kačerov | 17.25 | 17.25 | |||
Praha-Vršovice | 17.30 | 17.31 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.35 | 17.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia