..: Trasa vlaku Os 9062 - JŘ 2017 :..
Os 9062
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   15.36 
  Poříčí nad Sázavou  15.39 15.40 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  15.43 15.44 
  Pecerady  15.48 15.48 
  Týnec nad Sázavou  15.52 16.09 
  Chrást nad Sázavou  16.11 16.12 
  Krhanice  16.15 16.16 
  Prosečnice  16.19 16.20 
  Kamenný Přívoz  16.22 16.22 
  Jílové u Prahy  16.27 16.28 
  Luka pod Medníkem  16.34 16.35 
  Petrov u Prahy  16.41 16.41 
  Petrov-Chlomek  16.44 16.44 
  Davle  16.48 16.49 
  Skochovice  16.55 16.55 
  Vrané nad Vltavou  16.58 17.00 
  Dolní Břežany-Jarov  17.03 17.04 
  Praha-Zbraslav  17.07 17.08 
  Praha-Komořany  17.11 17.11 
  Praha-Modřany zastávka  17.14 17.14 
  Praha-Braník  17.17 17.18 
  Praha-Krč  17.22 17.22 
  Praha-Kačerov  17.25 17.25 
  Praha-Vršovice  17.30 17.31 
  Praha hlavní nádraží  17.35 17.49 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster