..: Trasa vlaku Os 9040 - JŘ 2017 :..
Os 9040
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jílové u Prahy   11.02 
  Luka pod Medníkem x11.08 11.08 
  Petrov u Prahy x11.14 11.14 
  Petrov-Chlomek x11.17 11.17 
  Davle  11.20 11.21 
  Skochovice x11.27 11.27 
  Vrané nad Vltavou  11.30 11.31 
  Dolní Břežany-Jarov x11.34 11.34 
  Praha-Zbraslav x11.38 11.38 
  Praha-Komořany x11.41 11.41 
  Praha-Modřany zastávka x11.44 11.44 
  Praha-Braník  11.47 11.48 
  Praha-Krč  11.52 11.53 
  Praha-Kačerov  11.55 11.55 
  Praha-Vršovice  12.00 12.01 
  Praha hlavní nádraží  12.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök