Os 9017 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.55 | ||||
Praha-Vršovice | 17.59 | 18.00 | |||
Praha-Kačerov | 18.03 | 18.03 | |||
Praha-Krč | 18.06 | 18.07 | |||
Praha-Braník | 18.11 | 18.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 18.14 | 18.14 | ||
Praha-Komořany | x | 18.17 | 18.17 | ||
Praha-Zbraslav | x | 18.20 | 18.20 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 18.24 | 18.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 18.27 | 18.28 | |||
Skochovice | x | 18.30 | 18.30 | ||
Davle | 18.36 | 18.36 | |||
Petrov-Chlomek | x | 18.39 | 18.39 | ||
Petrov u Prahy | x | 18.42 | 18.42 | ||
Luka pod Medníkem | x | 18.49 | 18.49 | ||
Jílové u Prahy | 18.55 | 18.56 | |||
Kamenný Přívoz | x | 19.00 | 19.00 | ||
Prosečnice | x | 19.03 | 19.03 | ||
Krhanice | x | 19.07 | 19.07 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 19.11 | 19.11 | ||
Týnec nad Sázavou | 19.14 | 19.38 | |||
Pecerady | x | 19.41 | 19.41 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 19.46 | 19.46 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 19.49 | 19.49 | ||
Čerčany | 19.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster