Os 9016 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 17.06 | ||||
Poříčí nad Sázavou | 17.09 | 17.10 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 17.14 | 17.14 | |||
Pecerady | 17.18 | 17.19 | |||
Týnec nad Sázavou | 17.22 | 17.23 | |||
Chrást nad Sázavou | 17.26 | 17.26 | |||
Krhanice | 17.30 | 17.30 | |||
Prosečnice | 17.34 | 17.34 | |||
Kamenný Přívoz | 17.36 | 17.37 | |||
Jílové u Prahy | 17.41 | 17.57 | |||
Luka pod Medníkem | 18.03 | 18.04 | |||
Petrov u Prahy | 18.10 | 18.10 | |||
Petrov-Chlomek | 18.13 | 18.13 | |||
Davle | 18.17 | 18.17 | |||
Skochovice | 18.23 | 18.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.27 | 18.30 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 18.33 | 18.34 | |||
Praha-Zbraslav | 18.37 | 18.38 | |||
Praha-Komořany | 18.41 | 18.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.44 | 18.44 | |||
Praha-Braník | 18.48 | 18.48 | |||
Praha-Krč | 18.53 | 18.53 | |||
Praha-Kačerov | 18.56 | 18.56 | |||
Praha-Vršovice | 19.00 | 19.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.05 | 19.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster