..: Trasa vlaku Os 9016 - JŘ 2017 :..
Os 9016
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   17.06 
  Poříčí nad Sázavou  17.09 17.10 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  17.14 17.14 
  Pecerady  17.18 17.19 
  Týnec nad Sázavou  17.22 17.23 
  Chrást nad Sázavou  17.26 17.26 
  Krhanice  17.30 17.30 
  Prosečnice  17.34 17.34 
  Kamenný Přívoz  17.36 17.37 
  Jílové u Prahy  17.41 17.57 
  Luka pod Medníkem  18.03 18.04 
  Petrov u Prahy  18.10 18.10 
  Petrov-Chlomek  18.13 18.13 
  Davle  18.17 18.17 
  Skochovice  18.23 18.24 
  Vrané nad Vltavou  18.27 18.30 
  Dolní Břežany-Jarov  18.33 18.34 
  Praha-Zbraslav  18.37 18.38 
  Praha-Komořany  18.41 18.41 
  Praha-Modřany zastávka  18.44 18.44 
  Praha-Braník  18.48 18.48 
  Praha-Krč  18.53 18.53 
  Praha-Kačerov  18.56 18.56 
  Praha-Vršovice  19.00 19.01 
  Praha hlavní nádraží  19.05 19.13 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster