Os 9015 | |
Řazení vlaku: 2x814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.55 | ||||
Praha-Vršovice | 16.59 | 17.00 | |||
Praha-Kačerov | 17.03 | 17.03 | |||
Praha-Krč | 17.06 | 17.07 | |||
Praha-Braník | 17.11 | 17.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 17.14 | 17.14 | ||
Praha-Komořany | x | 17.17 | 17.17 | ||
Praha-Zbraslav | x | 17.20 | 17.20 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 17.24 | 17.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 17.27 | 17.28 | |||
Skochovice | x | 17.30 | 17.30 | ||
Davle | 17.36 | 17.36 | |||
Petrov-Chlomek | x | 17.39 | 17.39 | ||
Petrov u Prahy | x | 17.42 | 17.42 | ||
Luka pod Medníkem | x | 17.49 | 17.49 | ||
Jílové u Prahy | 17.55 | 17.56 | |||
Kamenný Přívoz | x | 18.00 | 18.00 | ||
Prosečnice | x | 18.03 | 18.03 | ||
Krhanice | x | 18.07 | 18.07 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 18.11 | 18.11 | ||
Týnec nad Sázavou | 18.14 | 18.38 | |||
Pecerady | x | 18.41 | 18.41 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 18.46 | 18.46 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 18.49 | 18.49 | ||
Čerčany | 18.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy