..: Trasa vlaku Os 9015 - JŘ 2017 :..
Os 9015
Řazení vlaku: 2x814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.55 
  Praha-Vršovice  16.59 17.00 
  Praha-Kačerov  17.03 17.03 
  Praha-Krč  17.06 17.07 
  Praha-Braník  17.11 17.11 
  Praha-Modřany zastávka x17.14 17.14 
  Praha-Komořany x17.17 17.17 
  Praha-Zbraslav x17.20 17.20 
  Dolní Břežany-Jarov x17.24 17.24 
  Vrané nad Vltavou  17.27 17.28 
  Skochovice x17.30 17.30 
  Davle  17.36 17.36 
  Petrov-Chlomek x17.39 17.39 
  Petrov u Prahy x17.42 17.42 
  Luka pod Medníkem x17.49 17.49 
  Jílové u Prahy  17.55 17.56 
  Kamenný Přívoz x18.00 18.00 
  Prosečnice x18.03 18.03 
  Krhanice x18.07 18.07 
  Chrást nad Sázavou x18.11 18.11 
  Týnec nad Sázavou  18.14 18.38 
  Pecerady x18.41 18.41 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x18.46 18.46 
  Poříčí nad Sázavou x18.49 18.49 
  Čerčany  18.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster