..: Trasa vlaku Os 9014 - JŘ 2017 :..
Os 9014
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   16.06 
  Poříčí nad Sázavou x16.09 16.09 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x16.13 16.13 
  Pecerady x16.17 16.17 
  Týnec nad Sázavou  16.21 16.22 
  Chrást nad Sázavou x16.25 16.25 
  Krhanice x16.29 16.29 
  Prosečnice x16.33 16.33 
  Kamenný Přívoz x16.35 16.35 
  Jílové u Prahy  16.40 16.59 
  Luka pod Medníkem x17.05 17.05 
  Petrov u Prahy x17.11 17.11 
  Petrov-Chlomek x17.14 17.14 
  Davle  17.17 17.18 
  Skochovice x17.24 17.24 
  Vrané nad Vltavou  17.27 17.31 
  Dolní Břežany-Jarov x17.34 17.34 
  Praha-Zbraslav x17.38 17.38 
  Praha-Komořany x17.41 17.41 
  Praha-Modřany zastávka x17.44 17.44 
  Praha-Braník  17.47 17.48 
  Praha-Krč  17.52 17.53 
  Praha-Kačerov  17.55 17.55 
  Praha-Vršovice  18.00 18.01 
  Praha hlavní nádraží  18.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci