..: Trasa vlaku Os 9011 - JŘ 2017 :..
Os 9011
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  14.16 14.25 
  Praha-Vršovice  14.29 14.30 
  Praha-Kačerov  14.34 14.34 
  Praha-Krč  14.37 14.38 
  Praha-Braník  14.42 14.43 
  Praha-Modřany zastávka  14.46 14.46 
  Praha-Komořany  14.49 14.49 
  Praha-Zbraslav  14.53 14.53 
  Dolní Břežany-Jarov  14.57 14.57 
  Vrané nad Vltavou  15.00 15.01 
  Skochovice  15.03 15.04 
  Davle  15.09 15.10 
  Petrov-Chlomek  15.13 15.14 
  Petrov u Prahy  15.16 15.17 
  Luka pod Medníkem  15.23 15.24 
  Jílové u Prahy  15.30 15.31 
  Kamenný Přívoz  15.36 15.36 
  Prosečnice  15.38 15.39 
  Krhanice  15.42 15.43 
  Chrást nad Sázavou  15.46 15.47 
  Týnec nad Sázavou  15.49 16.38 
  Pecerady  16.41 16.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  16.46 16.46 
  Poříčí nad Sázavou  16.49 16.50 
  Čerčany  16.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster