..: Trasa vlaku Os 9008 - JŘ 2017 :..
Os 9008
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   11.06 
  Poříčí nad Sázavou x11.09 11.09 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x11.13 11.13 
  Pecerady x11.17 11.17 
  Týnec nad Sázavou  11.21 11.43 
  Chrást nad Sázavou x11.46 11.46 
  Krhanice x11.50 11.50 
  Prosečnice x11.54 11.54 
  Kamenný Přívoz x11.56 11.56 
  Jílové u Prahy  12.01 12.02 
  Luka pod Medníkem x12.08 12.08 
  Petrov u Prahy x12.14 12.14 
  Petrov-Chlomek x12.17 12.17 
  Davle  12.20 12.21 
  Skochovice x12.27 12.27 
  Vrané nad Vltavou  12.30 12.31 
  Dolní Břežany-Jarov x12.34 12.34 
  Praha-Zbraslav x12.38 12.38 
  Praha-Komořany x12.41 12.41 
  Praha-Modřany zastávka x12.44 12.44 
  Praha-Braník  12.47 12.48 
  Praha-Krč  12.52 12.53 
  Praha-Kačerov  12.55 12.55 
  Praha-Vršovice  13.00 13.01 
  Praha hlavní nádraží  13.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci