Os 9006 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 8.06 | ||||
Poříčí nad Sázavou | x | 8.09 | 8.09 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 8.13 | 8.13 | ||
Pecerady | x | 8.17 | 8.17 | ||
Týnec nad Sázavou | 8.21 | 8.43 | |||
Chrást nad Sázavou | x | 8.46 | 8.46 | ||
Krhanice | x | 8.50 | 8.50 | ||
Prosečnice | x | 8.54 | 8.54 | ||
Kamenný Přívoz | x | 8.56 | 8.56 | ||
Jílové u Prahy | 9.01 | 9.02 | |||
Luka pod Medníkem | x | 9.08 | 9.08 | ||
Petrov u Prahy | x | 9.14 | 9.14 | ||
Petrov-Chlomek | x | 9.17 | 9.17 | ||
Davle | 9.20 | 9.21 | |||
Skochovice | x | 9.27 | 9.27 | ||
Vrané nad Vltavou | 9.30 | 9.31 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 9.34 | 9.34 | ||
Praha-Zbraslav | x | 9.38 | 9.38 | ||
Praha-Komořany | x | 9.41 | 9.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 9.44 | 9.44 | ||
Praha-Braník | 9.47 | 9.48 | |||
Praha-Krč | 9.52 | 9.53 | |||
Praha-Kačerov | 9.55 | 9.55 | |||
Praha-Vršovice | 10.00 | 10.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci