..: Trasa vlaku Os 9006 - JŘ 2017 :..
Os 9006
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   8.06 
  Poříčí nad Sázavou x8.09 8.09 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x8.13 8.13 
  Pecerady x8.17 8.17 
  Týnec nad Sázavou  8.21 8.43 
  Chrást nad Sázavou x8.46 8.46 
  Krhanice x8.50 8.50 
  Prosečnice x8.54 8.54 
  Kamenný Přívoz x8.56 8.56 
  Jílové u Prahy  9.01 9.02 
  Luka pod Medníkem x9.08 9.08 
  Petrov u Prahy x9.14 9.14 
  Petrov-Chlomek x9.17 9.17 
  Davle  9.20 9.21 
  Skochovice x9.27 9.27 
  Vrané nad Vltavou  9.30 9.31 
  Dolní Břežany-Jarov x9.34 9.34 
  Praha-Zbraslav x9.38 9.38 
  Praha-Komořany x9.41 9.41 
  Praha-Modřany zastávka x9.44 9.44 
  Praha-Braník  9.47 9.48 
  Praha-Krč  9.52 9.53 
  Praha-Kačerov  9.55 9.55 
  Praha-Vršovice  10.00 10.01 
  Praha hlavní nádraží  10.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster