Os 8755 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.25 | ||||
Pohledští Dvořáci | 14.29 | 14.29 | |||
Pohled | 14.33 | 14.34 | |||
Stříbrné Hory | 14.36 | 14.36 | |||
Přibyslav zastávka | 14.39 | 14.40 | |||
Přibyslav | 14.42 | 14.43 | |||
Ronov nad Sázavou | 14.45 | 14.46 | |||
Nížkov | 14.48 | 14.48 | |||
Sázava u Žďáru | 14.52 | 14.53 | |||
Hamry nad Sázavou | 14.57 | 14.57 | |||
Žďár nad Sázavou | 15.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci