Rx 873 „Svojanov“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.45 | 17.55 | |||
Praha-Libeň | 18.01 | 18.02 | |||
Kolín | 18.33 | 18.35 | |||
Přelouč | 18.50 | 18.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.59 | 19.05 | |||
Choceň | 19.22 | 19.25 | |||
Ústí nad Orlicí | 19.37 | 19.38 | |||
Česká Třebová | 19.48 | 19.49 | |||
Svitavy | 19.59 | 20.01 | |||
Březová nad Svitavou | 20.12 | 20.13 | |||
Letovice | 20.19 | 20.20 | |||
Skalice nad Svitavou | 20.27 | 20.29 | |||
Blansko | 20.39 | 20.42 | |||
Brno hlavní nádraží | 21.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy