Os 8706 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 6.45 | ||||
Nová Ves nad Lužnicí | 6.50 | 6.51 | |||
Dvory nad Lužnicí | x | 6.55 | 6.55 | ||
Hrdlořezy | x | 6.58 | 6.58 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 7.01 | 7.01 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 7.03 | 7.06 | |||
Majdalena | 7.11 | 7.13 | |||
Majdalena zastávka | 7.15 | 7.15 | |||
Třeboň lázně | 7.22 | 7.22 | |||
Třeboň | 7.25 | 7.56 | |||
Lužnice | x | 8.00 | 8.00 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 8.04 | 8.05 | |||
Frahelž | x | 8.08 | 8.08 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 8.12 | 8.12 | ||
Veselí nad Lužnicí | 8.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci