Os 8658 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.31 | ||||
Pardubice-Svítkov | 15.34 | 15.34 | |||
Pardubice-Opočínek | 15.37 | 15.37 | |||
Valy u Přelouče | 15.40 | 15.41 | |||
Přelouč | 15.44 | 15.48 | |||
Lhota pod Přeloučí | 15.51 | 15.51 | |||
Řečany nad Labem | 15.54 | 15.55 | |||
Chvaletice | 15.58 | 15.59 | |||
Kojice | 16.01 | 16.01 | |||
Týnec nad Labem | 16.03 | 16.04 | |||
Záboří nad Labem | 16.06 | 16.06 | |||
Starý Kolín | 16.10 | 16.10 | |||
Kolín dílny | 16.14 | 16.14 | |||
Kolín | 16.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci