Os 8519 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 12.58 | ||||
Ploužnice | x | 13.04 | 13.04 | ||
Kyje u Jičína | x | 13.07 | 13.07 | ||
Cidlina | x | 13.12 | 13.12 | ||
Kněžnice | x | 13.15 | 13.15 | ||
Libuň | 13.18 | 13.20 | |||
Hrdoňovice | x | 13.26 | 13.26 | ||
Mladějov v Čechách | 13.31 | 13.33 | |||
Malechovice | x | 13.38 | 13.38 | ||
Libošovice | x | 13.42 | 13.42 | ||
Sobotka | 13.46 | 13.48 | |||
Dolní Bousov | 13.54 | 14.02 | |||
Rohatsko | x | 14.05 | 14.05 | ||
Bechov | x | 14.08 | 14.08 | ||
Dlouhá Lhota | x | 14.13 | 14.13 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 14.17 | 14.17 | ||
Kolomuty | x | 14.21 | 14.21 | ||
Řepov | x | 14.24 | 14.24 | ||
Mladá Boleslav město | 14.28 | 14.35 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 14.42 | 14.45 | |||
Mladá Boleslav hl.n. kolej č.5c | + | 14.46 | 14.47 | ||
Bukovno | x | 15.01 | 15.01 | ||
Líny | x | 15.04 | 15.04 | ||
Katusice | 15.07 | 15.09 | |||
Skalsko | x | 15.14 | 15.14 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 15.16 | 15.16 | ||
Trnová | x | 15.19 | 15.19 | ||
Vrátno | x | 15.24 | 15.24 | ||
Skramouš | x | 15.27 | 15.27 | ||
Mšeno | 15.31 | 15.47 | |||
Kanina | x | 15.53 | 15.53 | ||
Živonín | x | 15.57 | 15.57 | ||
Nebužely | x | 16.01 | 16.01 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 16.08 | 16.08 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 16.10 | 16.10 | ||
Hleďsebe | x | 16.13 | 16.13 | ||
Mělnická Vrutice | x | 16.18 | 16.18 | ||
Velký Borek | x | 16.22 | 16.22 | ||
Mělník | 16.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci