Os 8443 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Branice | 17.03 | ||||
Líšnice | x | 17.07 | 17.07 | ||
Milevsko | 17.11 | 17.12 | |||
Sepekov | 17.16 | 17.17 | |||
Božejovice | 17.26 | 17.30 | |||
Padařov | x | 17.34 | 17.34 | ||
Meziříčí | x | 17.38 | 17.38 | ||
Balkova Lhota | 17.40 | 17.40 | |||
Nasavrky | x | 17.44 | 17.44 | ||
Tábor | 17.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci