Os 8410 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 11.08 | ||||
Nasavrky | x | 11.14 | 11.14 | ||
Balkova Lhota | 11.17 | 11.18 | |||
Meziříčí | x | 11.20 | 11.20 | ||
Padařov | x | 11.24 | 11.24 | ||
Božejovice | 11.27 | 11.28 | |||
Sepekov | 11.35 | 11.36 | |||
Milevsko | 11.40 | 11.41 | |||
Líšnice | x | 11.45 | 11.45 | ||
Branice | 11.48 | 11.49 | |||
Stehlovice | x | 11.51 | 11.51 | ||
Jetětice | x | 11.55 | 11.55 | ||
Červená nad Vltavou | 11.58 | 12.00 | |||
Vlastec | 12.06 | 12.06 | |||
Záhoří | 12.11 | 12.11 | |||
Vrcovice | x | 12.15 | 12.15 | ||
Písek město | 12.19 | 12.20 | |||
Písek jih | x | 12.23 | 12.23 | ||
Písek | 12.25 | 12.26 | |||
Putim | 12.31 | 12.31 | |||
Ražice | 12.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci