Os 8363 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 15.53 | ||||
Jihlava město | 15.56 | 15.56 | |||
Jihlava-Staré Hory | 15.58 | 15.59 | |||
Rantířov | 16.04 | 16.04 | |||
Dvorce | 16.08 | 16.08 | |||
Kostelec u Jihlavy | 16.13 | 16.16 | |||
Dolní Cerekev | 16.19 | 16.19 | |||
Batelov | 16.26 | 16.37 | |||
Švábov | 16.41 | 16.41 | |||
Horní Cerekev | 16.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci