Os 8344 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 5.11 | ||||
Horní Vilímeč | 5.15 | 5.15 | |||
Jihlávka | 5.20 | 5.21 | |||
Horní Ves | 5.26 | 5.26 | |||
Horní Cerekev | 5.30 | 5.31 | |||
Švábov | 5.34 | 5.35 | |||
Batelov | 5.39 | 5.39 | |||
Spělov výhybna | + | 5.45 | 5.48 | ||
Dolní Cerekev | 5.50 | 5.50 | |||
Kostelec u Jihlavy | 5.53 | 5.56 | |||
Dvorce | 6.00 | 6.01 | |||
Rantířov | 6.04 | 6.05 | |||
Jihlava-Staré Hory | 6.10 | 6.10 | |||
Jihlava město | 6.12 | 6.13 | |||
Jihlava | 6.16 | 6.55 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 6.58 | 6.59 | |||
Střítež u Jihlavy | 7.01 | 7.02 | |||
Dobronín | 7.05 | 7.16 | |||
Kamenná | 7.20 | 7.20 | |||
Šlapanov | 7.25 | 7.25 | |||
Mírovka | 7.30 | 7.30 | |||
Havlíčkův Brod | 7.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia