Os 8325 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichův Hradec | 21.42 | ||||
Děbolín | x | 21.46 | 21.46 | ||
Velký Ratmírov | + | 21.50 | 21.55 | ||
Mnich | x | 21.59 | 21.59 | ||
Kardašova Řečice | 22.02 | 22.02 | |||
Doňov | 22.09 | 22.09 | |||
Řípec | x | 22.15 | 22.15 | ||
Veselí nad Lužnicí | 22.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia