Os 8270 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 12.06 | ||||
Chotoviny | 12.14 | 12.15 | |||
Sudoměřice u Tábora | x | 12.20 | 12.20 | ||
Mezno | x | 12.23 | 12.23 | ||
Střezimíř | 12.28 | 12.29 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 12.32 | 12.32 | ||
Ješetice | 12.35 | 12.37 | |||
Heřmaničky | 12.42 | 12.44 | |||
Votice | x | 12.49 | 12.49 | ||
Olbramovice | 12.53 | 12.54 | |||
Tomice | x | 12.58 | 12.58 | ||
Bystřice u Benešova | x | 13.03 | 13.03 | ||
Benešov u Prahy | 13.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia