R 826 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 17.29 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 17.37 | 17.39 | |||
Ostrava-Svinov | 17.45 | 17.47 | |||
Studénka | 17.57 | 17.58 | |||
Suchdol nad Odrou | 18.05 | 18.06 | |||
Hranice na Moravě | 18.18 | 18.19 | |||
Přerov | 18.36 | 18.38 | |||
Kojetín | 18.52 | 18.53 | |||
Vyškov na Moravě | 19.15 | 19.17 | |||
Komořany u Vyškova | + | 19.26 | 19.29 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök