R 823 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + Bee272 + 2xBee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.02 | ||||
Vyškov na Moravě | 6.37 | 6.40 | |||
Němčice nad Hanou | + | 6.56 | 6.59 | ||
Kojetín | 7.05 | 7.06 | |||
Chropyně | + | 7.11 | 7.11 | ||
Přerov | 7.21 | 7.23 | |||
Hranice na Moravě | 7.40 | 7.41 | |||
Suchdol nad Odrou | 7.54 | 7.55 | |||
Studénka | 8.03 | 8.04 | |||
Ostrava-Svinov | 8.14 | 8.16 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 8.22 | 8.24 | |||
Bohumín | 8.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci