Os 8153 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 20.10 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | x | 20.13 | 20.13 | ||
Boršov nad Vltavou | 20.18 | 20.19 | |||
Černý Dub | x | 20.23 | 20.23 | ||
Hradce | x | 20.27 | 20.27 | ||
Vrábče | x | 20.30 | 20.30 | ||
Křemže | 20.34 | 20.35 | |||
Holubov | x | 20.37 | 20.37 | ||
Třísov | x | 20.40 | 20.40 | ||
Plešovice | x | 20.44 | 20.44 | ||
Zlatá Koruna | 20.47 | 20.48 | |||
Přísečná | x | 20.51 | 20.51 | ||
Domoradice | x | 20.52 | 20.52 | ||
Český Krumlov | 20.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci