Os 8141 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 22.45 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | x | 22.48 | 22.48 | ||
Boršov nad Vltavou | 22.53 | 22.54 | |||
Černý Dub | x | 22.58 | 22.58 | ||
Hradce | x | 23.02 | 23.02 | ||
Vrábče | x | 23.04 | 23.04 | ||
Křemže | 23.08 | 23.09 | |||
Holubov | x | 23.11 | 23.11 | ||
Třísov | x | 23.14 | 23.14 | ||
Plešovice | x | 23.17 | 23.17 | ||
Zlatá Koruna | 23.20 | 23.21 | |||
Přísečná | x | 23.24 | 23.24 | ||
Domoradice | x | 23.25 | 23.25 | ||
Český Krumlov | 23.28 | 23.29 | |||
Kájov | 23.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster