Rx 810 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.10 | ||||
Přerov | 11.22 | 11.24 | |||
Hulín | 11.33 | 11.35 | |||
Otrokovice | 11.42 | 11.44 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.53 | 11.54 | |||
Moravský Písek | 12.01 | 12.02 | |||
Hodonín | 12.12 | 12.18 | |||
Břeclav | 12.30 | 12.40 | |||
Podivín | 12.47 | 12.48 | |||
Zaječí | 12.54 | 12.55 | |||
Šakvice | 12.59 | 13.00 | |||
Brno hlavní nádraží | 13.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia