Rx 804 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 661 + 660 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.10 | ||||
Přerov | 17.22 | 17.24 | |||
Hulín | 17.33 | 17.35 | |||
Otrokovice | 17.42 | 17.44 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.53 | 17.54 | |||
Moravský Písek | 18.01 | 18.02 | |||
Hodonín | 18.12 | 18.18 | |||
Břeclav | 18.30 | 18.40 | |||
Podivín | 18.47 | 18.48 | |||
Zaječí | 18.54 | 18.55 | |||
Šakvice | 18.59 | 19.00 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.24 | 19.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster