Os 7811 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.33 | ||||
Plzeň-Doubravka | 13.36 | 13.37 | |||
Chrást u Plzně | 13.44 | 13.45 | |||
Dýšina-Horomyslice | 13.47 | 13.48 | |||
Ejpovice | 13.51 | 13.51 | |||
Klabava | 13.53 | 13.54 | |||
Rokycany | 13.57 | 13.59 | |||
Svojkovice | 14.03 | 14.03 | |||
Holoubkov | 14.06 | 14.07 | |||
Mýto | 14.09 | 14.10 | |||
Kařízek | 14.12 | 14.13 | |||
Kařez | 14.16 | 14.16 | |||
Cerhovice | 14.21 | 14.21 | |||
Hořovice | 14.25 | 14.26 | |||
Praskolesy | 14.29 | 14.29 | |||
Stašov | 14.32 | 14.32 | |||
Zdice | 14.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci