Os 7800 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 4.08 | ||||
Králův Dvůr | 4.11 | 4.12 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 4.14 | 4.15 | |||
Zdice | 4.18 | 4.18 | |||
Stašov | 4.21 | 4.22 | |||
Praskolesy | 4.24 | 4.25 | |||
Hořovice | 4.28 | 4.29 | |||
Cerhovice | 4.33 | 4.33 | |||
Kařez | 4.38 | 4.38 | |||
Kařízek | 4.41 | 4.44 | |||
Mýto | 4.46 | 4.47 | |||
Holoubkov | 4.49 | 4.50 | |||
Svojkovice | 4.53 | 4.53 | |||
Rokycany | 4.57 | 4.59 | |||
Klabava | 5.03 | 5.03 | |||
Ejpovice | 5.06 | 5.06 | |||
Dýšina-Horomyslice | 5.09 | 5.09 | |||
Chrást u Plzně | 5.12 | 5.13 | |||
Plzeň-Doubravka | 5.20 | 5.21 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 5.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster