Os 7739 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 22.49 | ||||
Beroun-Závodí | 22.51 | 22.52 | |||
Hýskov | 22.57 | 22.57 | |||
Nižbor | 23.02 | 23.02 | |||
Žloukovice | x | 23.06 | 23.06 | ||
Račice nad Berounkou | x | 23.10 | 23.10 | ||
Zbečno | 23.13 | 23.13 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 23.17 | 23.17 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 23.22 | 23.23 | |||
Křivoklát | x | 23.26 | 23.26 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 23.28 | 23.28 | ||
Pustověty | x | 23.32 | 23.32 | ||
Lašovice | 23.35 | 23.36 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 23.39 | 23.39 | ||
Rakovník | 23.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci