Os 7676 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.57 | ||||
Plzeň-Bílá Hora | 23.02 | 23.03 | |||
Plzeň-Bolevec | 23.06 | 23.06 | |||
Plzeň-Orlík | x | 23.09 | 23.09 | ||
Třemošná u Plzně | 23.12 | 23.12 | |||
Horní Bříza zastávka | 23.17 | 23.17 | |||
Horní Bříza | 23.20 | 23.21 | |||
Obora u Kaznějova | x | 23.25 | 23.25 | ||
Kaznějov | 23.31 | 23.31 | |||
Plasy | 23.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia