Os 7443 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stod | 13.15 | ||||
Chotěšov u Stoda | 13.18 | 13.19 | |||
Zbůch | 13.22 | 13.23 | |||
Nýřany | 13.27 | 13.29 | |||
Tlučná | 13.32 | 13.33 | |||
Vejprnice | 13.36 | 13.37 | |||
Plzeň-Skvrňany | 13.41 | 13.42 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 13.44 | 13.45 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci