Os 7417 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 14.29 | ||||
Milavče | 14.35 | 14.36 | |||
Blížejov | 14.40 | 14.41 | |||
Osvračín | 14.44 | 14.45 | |||
Staňkov | 14.49 | 14.50 | |||
Dolní Kamenice | 14.55 | 14.55 | |||
Holýšov | 14.57 | 14.58 | |||
Hradec u Stoda | 15.03 | 15.03 | |||
Stod | 15.06 | 15.08 | |||
Chotěšov u Stoda | 15.12 | 15.12 | |||
Chotěšov výhybna | + | 15.14 | 15.18 | ||
Zbůch | 15.20 | 15.21 | |||
Nýřany | 15.25 | 15.27 | |||
Tlučná | 15.30 | 15.30 | |||
Vejprnice | 15.33 | 15.34 | |||
Plzeň-Skvrňany | 15.39 | 15.39 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 15.42 | 15.43 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 15.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci